Strona główna > Coronavirus

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data
Coronavirus

Chiesi Group uważnie śledzi rozwój pandemii COVID-19 i prowadzi działania stawiające zdrowie i komfort pacjentów oraz pracowników na pierwszym miejscu. Specjalnie powołane zespoły podejmują starania mające na celu zabezpieczenie stałych dostaw naszych leków we wszystkich krajach i wdrażają surowe wytyczne gwarantujące bezpieczeństwo wszystkich pracowników Grupy Chiesi zgodnie z polityką i potrzebami rządu oraz zaleceniami WHO. Przykładamy ogromną wagę do poprawy jakości ludzkiego życia i koncentrujemy nasze działania na ludziach, aby chronić zdrowie i jakość życia naszych pracowników, pacjentów i partnerów.

Pacjenci i nasi pracownicy: Bezpieczeństwo naszych pracowników na pierwszym miejscu
W Chiesi wyznaczono Zespół ds. zarządzania kryzysowego, który na bieżąco śledzi rozwój sytuacji i codziennie podejmuje działania zgodnie z wytycznymi odpowiednich instytucji oraz Światowej Organizacji Zdrowia, aby chronić zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Chiesi. Ochrona, współdzielenie, informowanie i szkolenie to filary działań podejmowanych przez nasz zespół. W celu ochrony zdrowia naszych pracowników wdrożyliśmy w firmie nadzwyczajne środki: w miarę możliwości praca zdalna, natomiast osoby pracujące na terenie zakładu przebywają w warunkach najwyższego bezpieczeństwa dzięki rygorystycznym procedurom wdrożonym we wszystkich naszych placówkach produkcyjnych i ośrodkach badawczych.

Grupa Chiesi wdrożyła wszelkie niezbędne środki utrzymujące ciągłość naszych usług, chroniąc przy tym zdrowie naszych pracowników, pacjentów i partnerów.
Partnerzy: Zabezpieczenie naszych partnerów i łańcuchów dostaw
Nasze linie produkcyjne w Parmie oraz za granicą (we Francji i Brazylii) wciąż kontynuują pracę, a osoby pracujące na stanowiskach niezbędnych do kontynuowania działalności naszej firmy otrzymują wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi i bezpiecznych warunków pracy, zarówno w domu jak i na terenie naszych zakładów. Zespół ekspertów nieustannie nadzoruje nasze łańcuchy dostaw, a także plany ciągłości działania i plany awaryjne w celu zabezpieczenia dostaw leków we wszystkich krajach, gdzie prowadzona jest ich dystrybucja, a zwłaszcza w krajach, gdzie na rynku nie ma alternatywy leczenia.
Produkty oraz dział badań i rozwoju: Nieustanne dążenie do ciągłości dostaw i innowacji
Nasz zespół ds. zarządzania ciągłością działania dokłada wszelkich starań, abyśmy mogli kontynuować produkcję i dostawę wystarczającej ilości materiałów i produktów, a także uniknąć przerwy w dostawie naszych produktów, zwłaszcza w krajach, gdzie na rynku nie ma alternatywy leczenia. Na ten moment jesteśmy w stanie dostarczać nasze produkty tak jak dotychczas, a praca naszych zakładów produkcyjnych przebiega zgodnie z planem. Kontynuujemy także naszą pracę w ramach badań i rozwoju w naszych ośrodkach badawczych na całym świecie.
Pomoc Chiesi Poland skierowana do Polskiego Systemu Ochrony Zdrowia
W ubiegłym tygodniu, 10 kwietnia 2020 r. przekazaliśmy pierwszą partię pomocy dla Organizacji Pożytku Publicznego www.siepomaga.pl. Sprawdź szczegóły na https://www.siepomaga.pl/chiesi-polska-sp-z-o-o-
What we do in Poland?