Strona główna > > I KONFERENCJA...

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

I KONFERENCJA UŚMIECHU CHIESI

Data: 25/09/2018

9-tego czerwca 2018 odbyła się w Warszawie I KONFERNCJA UŚMIECHU CHIESI.  Było wesoło, kolorowo i gwarno, jak w takich okolicznościach być powinno! Przybyliśmy w sobotę, do biura sporą grupą pracowników z całkiem okazałą reprezentacją młodego pokolenia, w wieku od lat kilku do kilkunastu. Atrakcje - niespodzianki czekały już od progu. Tuż przy wejściu stała Fotobudka i każdy, kto tylko chciał mógł wykonać i zabrać sobie pamiątkowe zdjęcie w różnych „charakteryzacjach”. Dalej było jeszcze ciekawiej…  

smile3

Zebraliśmy się w dużej Sali konferencyjnej, aby wziąć udział w magicznym pokazie znikania i pojawiania się różnych przedmiotów. „Just Edi Show” zainteresował i małych i dużych. Iluzja wciąga, a interaktywny pokaz, w którym magiczne triki wykonywane są z udziałem publiczności podgrzewają atmosferę. Po pokazie iluzjonista opowiadał zainteresowanym magią o swoim warsztacie i odkrywał tajemnice pokazywanej sztuki.

Dużą atrakcją w małej Sali konferencyjnej okazało się projektowanie koszulek i czapek. Wszyscy chętni mieli możliwość wykonania trwałych, autorskich rysunków i tym sposobem zabierali ze sobą piękną pamiątkę naszego wydarzenia.

smile4

W kuchni na wszystkich czekały lody azotowe. Ale nie tylko smak lodów był intersujący. Cały pokaz użycia ciekłego azotu w gastronomii wzbudził entuzjazm. Wrażenie zrobiły zamrożone chrupki, jak również zmniejszanie balonu tym sposobem. Lody wykonane z mleka z różnymi dodatkami „cieszyły oko” i smakowały wybornie! W kuchni mogliśmy również spróbować herbat bąbelkowych, które powstają ze specjalnych kulek z tapioki(z korzenia manioku).

W dużej Sali czekała na nas galeria zdjęć naszych pracowników i związany z nimi konkurs: „Ładne foto? Zgadnij kto to!” Fotografie z dzieciństwa obudziły wspomnienia. Oprócz dobrej zabawy, wielu z nas przypominało sobie podobne ubrania, przedmioty do tych, które zostały uwiecznione na fotografiach. A stąd już tylko krok do refleksji i wzruszeń… Konkurs wygrała Ania Kuźmicka w parze z Krzysiem Błachnio. Na 18 zdjęć trafnie zidentyfikowali 15 wizerunków.

smile5

Bardzo intensywnie, smacznie i radośnie minęły nam ponad 3 godziny wspólnej zabawy. Wszystkie dzieci zobaczyły jak wygląda miejsce pracy ich rodziców. Zebrały cenne doświadczenia naukowe i deklarują, że chętnie wezmą udział w kolejnej konferencji organizowanej przez naszą firmę z myślą o młodym pokoleniuJ