Strona główna > Kodeks współzależności

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

Grupa Chiesi jest największą na świecie firmą farmaceutyczną, która uzyskała certyfikat B Corp. Certyfikat nagradza najwyższe standardy społeczne i ekologiczne firm. Jako Benefit Corporation stawiamy na współzależność, dlatego nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój obejmuje również wszystkie procesy dostaw, zakupów i sprzedaży.

 

Z tego powodu opracowaliśmy Kodeks współzależności („Kodeks postępowania dla dostawców Chiesi”). Kodeks zawiera nasze wartości, oraz rozwiązania, które opracowaliśmy wspólnie z naszymi dostawcami. Stanowią one fundamentalną część ścieżki rozwoju w kierunku kompleksowego zrównoważonego rozwoju. Kodeks pokazuje potrzebę i pilność działania ze świadomością, że każdy z nas ma swój wkład i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za przyszłe pokolenia.

 

Dokument ten jest zgodny z celami zrównoważonego rozwoju (SDGs) Organizacji Narodów Zjednoczonych. Pokazuje jakie działania my i nasi dostawcy możemy podjąć w celu zapewnienia bardziej zrównoważonego łańcucha dostaw oraz w jaki sposób można je wdrożyć i zweryfikować.

 

Kodeks ma stanowić praktyczną pomoc dla nas i dla wszystkich powiązanych z nami interesariuszy w dążeniu do bardziej zrównoważonej i sprzyjającej integracji firmy dla przemysłu farmaceutycznego i lepszego świata.

  

Pobierz "Kodeks współzależności"

Pobierz "Kodeks współzależności - wersja anglojęzyczna"