Kariera


WIZJA:

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Chiesi, znanej w branży farmaceutycznej z poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, prowadzenia badań, które służą poprawie jakości ludzkiego życia.

 

 

 

MISJA:

Stanowimy wyjątkowy zespół ludzi, charakteryzujący się wiarą w siebie, entuzjazmem, odpowiedzialnością i duchem współpracy.

Nasz cel to połączenie starań o jak najlepsze rezultaty z dbałością o najwyższą jakość pracy w zgodzie z zasadami etyki i społeczną odpowiedzialnością.

 

 

 

WARTOŚCI:

Zwracamy szczególną uwagę  na szereg wartości, które zgodnie z celami naszej Firmy wdrażamy w  codziennej pracy, w naszych relacjach z pracownikami i partnerami (klientami):

 

  • Rzetelna Firma: etyka i transparentność
  • Zainteresowanie pracownikami: słuchanie i rozwój
  • Praca zespołowa: integracja i współpraca
  • Każdy z nas jest częścią Chiesi: przynależność i odpowiedzialność
  • Współtworzenie osiągnieć: pomysłowość i przedsiębiorczość
  • Otwarcie na klienta: profesjonalizm, pasja i zaangażowanie

 

KARIERA:

 

Możliwości rozwoju w Chiesi Poland:

Wspieramy rozwój zawodowy i umiejętności indywidualne pracowników tworząc Indywidualne Plany Rozwoju.  Zapewniamy możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych odbywających się przez cały rok.

 

Pozapłacowy system motywacyjny:

Naszym pracownikom zapewniamy możliwość korzystania z Pozapłacowego Systemu Motywacyjnego, w którego skład wchodzą między innymi:


  • Opieka medyczna
  • Świadczenia w ramach ZFŚS (uzależnione od sytuacji materialnej rodziny i wybierane spośród kilku dostępnych rodzajów)

 

Oferty pracy:

Informacje na temat aktualnych procesów rekrutacyjnych publikujemy na stronie:  www.pracuj.pl

 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Chiesi Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134. Dane osobowe będą udostępnianie tylko i wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.